rss LEGFRISSEBB TÉMÁK Csatlakozz új fórumunkhoz...

Speciális számlázó program

Stock2000 szoftverek egyedi fejlesztése fórum
kis_z_t
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.08.14. 08:33

Speciális számlázó program

HozzászólásSzerző: kis_z_t » 2016.08.14. 08:36

Számlázó programot keresek. Letöltöttem a STEX demót a weboldalukról, meg is vásárolnám, de szükséges lenne a programba valahogy beépíteni a következő programrészt:

A vevőimet egy másik programban tárolom. Nem tudom ezt elkerülni, mert speciális kimutatásokat és táblázatokat tudok vele készíteni.
Ezt a programot régen vásároltam, már nem elérhető a programozó. dbf adatbázisban vannak az adatok nyilvántartva.

Van arra esetleg lehetőség, hogy ebből az adatbázisból rendszeresen vegye át az újabb adatokat az önök számlázója, és mennyibe kerülne, mi a menete?

Üdvözlettel

stock2000hu
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.08.06. 03:10

Re: Speciális számlázó program

HozzászólásSzerző: stock2000hu » 2016.08.14. 11:09

Tisztelt Érdeklődő!

Szoftvereink egyedi testre szabása kifejezetten a szolgáltatásaink közé tartozik.

Egyedi fejlesztés megrendeléséhez minden esetben szükséges az érvényben lévő szoftver licensz.

Kérjük rendelje meg a kiválasztott számlázó program verziót, és a megrendelésében tüntesse fel a további igényét.

Árajánlat elfogadása, és az alap szoftver megvásárlása után tudjuk megvalósítani az egyedi fejlesztést.

Árajánlathoz szükséges lesz pontosan meghatározni a feladatot, adatbázist küldeni, stb... (Természetesen fórumon kívül e-mailben, és/vagy telefonos egyeztetés mellett).

Első ránézésre nem fogja meghaladni a 9000-15000 forintos költséget, de ezt ne vegye ajánlatnak az egyeztetés előtt.

Kapcsolat felvétel a weboldalunk "Kapcsolat" menüpontja alatt, vagy:

SteX számlázó program kapcsolatfelvétel
az oldal alján...
Üdvözlettel,
stock2000hu


Vissza: “Stock2000 termékek fejlesztése”